WEB SİTEMİZİN KULLANIM ŞARTLARI

Bu web sitesi Dragon Makina . (Dragon) ve faaliyetleri hakkında ziyaretçilere genel bilgi vermek amacı taşımaktadır. Bu web sitesine girmek ve herhangi bir bilgiye erişmek ile aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesinde verilen bilgileri Dragon önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Web sitesindeki her türlü yayım, Dragon açısından bağlayıcılık taşımamaktadır. Dragon , sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu ya da düzenli şekilde güncelleneceğini garanti ya da taahhüt etmez. Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Dragon şirket müdürleri, hissedarları, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Dragon un yetkilendirdiği kişi ve kuruluşlar hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk taşımaz.

Siteden verilen linklerin kullanımı

Dragon yetkilileri, verilen linkler ile ulaşılan sitelerin içeriği konusunda sorumluluk taşımazlar.

Bağlantılar

Dragon web sitesine link verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Dragon’ un yazılı onayı ile mümkündür.

Telif hakları

Bu web sitesindeki tüm materyallerin telif hakları  Dragon’ e aittir ve önceden Dragon ’ un yazılı izni olmaksızın kopyalanıp kullanılamaz.

Bu sitenin tabi olduğu kanunlar

Bu siteyi kullanımınız ve siteden bilgi kopyalamanız ve bununla ilgili tüm kullanım şartları ve koşullar Türk Kanunları’na tabidir.

DRAGON MAKİNA

Dragon Makina