Mobil Kum makinası - Seyyar Tersiyer Kırıcılar Mobil Kum makinası , Seyyar Tersiyer Kırıcılar

Dragon Makina Olarak bildiğiniz üzere tüm üretimlerimiz mobildir. Ve komple sistem satışları yapmaktayız. Standart üretim programımızda ki mobil Kum makinası Tersiyer kırıcı sistemi Dragon 45 modeli  Besleme sistemi  , ana bant , Kum makinası ( Tersiyer Kırıcı ),ana bant, Titreşimli elek sistemi, Stok konveyörleri ,geri dönüş konveyörü ,pano sistemi ve hidrolik sabitleme ayaklarından oluşmaktadır. Kum üretimi için tartışmasız Sektörün en gelişmiş makinasıdır. Mevcut bir sisteme akuple edilebildiği gibi yalnız çalışmayada uygun üretilmiş olan bu sistemler müşterilerimizden geçerli not almasından ötürü kısa sürede Türkiye ve yurtdışı pazarında aşırı talep görmüştür.

Maden ocakları ve taş ocaklarından ya da dere yatakları gibi sert malzemeye sahip olan çalışma alanlarından en ince kumu elde etmek için zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayan mobil kum makinası yani seyyar tersiyer kırıcılar içinde en uygun olanı Dragon 45 modelidir. Bu model mevcut bir sisteme dahil edilebileceği gibi tek olarak çalışabilme kabiliyetine de sahip olmaktadır.

Dragon 45 Gelişmiş Tersiyer Kırıcı sistemi dahilinde Rotor 1100x1000mm olup kırıcıda inceltmeyi sağlayan sıra duvar sistemi bulunmaktadır. Motor gücü 110-160 kW olup özel ayar blokları sayesinde indirme eğrisi yüksek bir tersiyer sistemi oluşturulmuştur. Sistem dahilinde 50 kata varan yüksek küçültme oranları bulunmakta ve ana konveyör bant sistemi 800 mm konveyör banttır. Sistem içinde bulunan PLC otomasyon sistemi sayesinde oluşabilecek hataları önlemek ve üretim hızını artırmak çok daha kolay olmakta ve sistem çalışmaları her yerden kolaylıkla izleme imkânı sunmaktadır. Tamamen otomasyon sistemine bağlı olmasından dolayı PLC maliyeti oldukça düşüktür.

Dragon Makina