Mobil Konveyör Bant Sistemi  1000 x 25000 mm

Mobil konveyör bantlar hemen her sektörde kullanılan işçilik ve zaman maliyetini azaltan ürünlerdir. Özellikle maden, agrega işleme tesisleri ve beton santrallerinde ana üretim malzemeleri bant aracılığıyla ekipmanlar arasında ulaştırılmaktadır. Bantlı konveyörlerde; PVC, PU, SİLİKON, TEFLON, GRİP BANT, KAUÇUK ve ELEVATÖR bant gibi çeşitleri vardır. Müşterinin kullanım alanı ve kendi tercihine göre çeşitlilikle ilgili bilgilendirme ve sunum yapılmaktadır.

Mobil konveyör bant sistemi 1000 x 25000 yüksek kalite ve standartlarda üretilmiş kullanıcı için rahat kullanım ve yüksek kapasite imkânı sunulmuştur. Daha fazla yük taşıma ve ağır malzemelerin ekipmanlar arasında iletilmesini hızlandırarak zamandan tasarruf sağlamakta ve kolay montaj sayesinde kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Dragon Makina

Mobil Konveyör Bant Sistemi  1000 x 25000 mm
Mobil  Konveyör Bantlar Maden , agrega işleme tesislerinde , beton santrallerinde ana ekipmanlar arasında malzeme iletimi genellikle Bant Konveyör ile sağlanmaktadır. Örneğin ,primer kırıcı , sekonder kırıcı ve ürün eleği ihtiva eden bir kırma-eleme tesisinde minimum 8 adet bant konveyör bulunmaktadır. Konveyör boyuna göre bu konveyörler u ve profil şasili veya Bükme saç şasili olarak yapılırlar.

MOBİL KONVEYÖR BANT SİSTEMİ    

Tip: SB-1000    
Bant Ölçüsü: 1000 x 25000 mm
Sistem:    Profil ve kıvırma malzeme
Motor Gücü: 15 kW  1500 d/d    
Tahrik:    Kayış-kasnak çiftine akuple redüktör ile sağlanmaktadır.
Redüktör Tipi: GMC 6050    
Bant Ekleme: Sonsuz tip sıcak baskı ekleme