Mobil Elek,Mobil Eleme Tesisi,Titreşimli Elek

Mobil Elek,Mobil Eleme Tesisi,Titreşimli Elek

Titreşimli elek denilince akla taş kırma tesislerinin en önemli parçalarından biri olduğunu getirebiliriz. Titreşimli eleğin amacı ise ürünleri farklı farklı ebatlara ayırmak ve bu amaca hizmet için kullanılmaktır. Birçok firma tarafından üretimi yapılan titreşimli eleklerin kapasiteleri, seçim yapılmasında önemli bir etkendir. Bu kapasiteler ise elemesi yapılacak malzemenin tipine, türüne, oranına ya da yıkanma durumuna göre değişiklik göstermektedir.

En çok tercih edilenler arasında; DRG 1235, DRG 1030 yada DRG 1650 gibi titreşimli elek çeşitleri gelmektedir. Titreşimli eleklerin çalışma şekilleri dairesel şekilde olmaktadır. Böylece istenilen ürün ne ise elde edimi sağlanmaktadır. Titreşimli elek fiyatları ise kiralık ya da satılık oluşuna göre farklılık göstermektedir. Önemli olan uygun fiyata en iyisini bulmak ise iyi bir firma ile çalışmak gerekmektedir.

Bu konuda da yıllarını harcamış olan ve tecrübesi ile dikkatleri üzerine çeken Dragon Makine sizlere iyi bir hizmet sunmayı hedef haline getirmiştir. Titreşimli eleklerinin kalitesi ile iyi bir hizmeti amaçlayan firmanın en önemli özelliklerinden bir tanesi de uygun fiyatlar sunmasıdır.