140 lık Konkasör

140 lık Konkasör

Kırma ve eleme işlemleri için kullanılan makinaların tek bir makinada birleştirilmesi ve mobil hale getirilerek istenildiği alana kolayca taşınması hayal gibi gelebilir ancak Dragon makine konkasörleri ile bu işlem gerçeğe dönüşmüştür. 140 KW gücünde bir motor ile yüksek kapasitede üretim gerçekleştiren Dragon konkasör modelleri saatte 300 ton civarında taş ve madeni işleme kapasitesine sahiptir. Sert ve yumuşak taşlar ile sert madenlerin kırılması ve elenerek istenilen ebatlara dönüştürülmesi için Dragon konkasörleri tercih edin.

Dragon konkasörler içinde 140 KW güç üreten motoru ve saatte 300 ton civarında malzeme işleme kapasitesiyle en güçlü olan 140 lık konkasör makinaları büyük işletmelerin ilk tercihidir. Düşük yakıt tüketimi sağlayan dizel motoru, yüksek oranda taş kırma ve işleme kapasitesi ile Dragon konkasörler çalışırken tasarruf yapılmasını sağlamaktadır. Bir makinanın şantiye içinde çok iş yapmasını ve çok az yakıt yakmasını istiyorsanız Dragon konkasörler tam size göredir. Büyük şantiyeler ve orta ölçekli işletmeler için en çok tercih edilen marka olan Dragon konkasörleri kullanarak iş yükünüzü çok hafifletebilirsiniz. Titreşimli besleyici haznesi bulunan Dragon konkasörlerde besleyici olarak büyük loderler, ekskavatörler veya kamyonlar kullanılabilmektedir. Farklı çalışma sahalarına göre farklı besleme imkanı sunan konkasörleri istendiğinde bant sistemiyle de besleyebilirsiniz. Yüksek işleme kapasitesi nedeniyle 1 saatte 300 ton civarı malzemeyi bant sistemiyle karşılamak zor olacağı için genelde ekskavatörler tercih edilmektedir. Kum ve çakıl ocaklarında, taş ocaklarında, maden ocaklarında, yol veya inşaat alanlarında ihtiyaç duyulan konkasör makinasını isterseniz kiralayabilir, isterseniz satın alabilirsiniz. Konkasör ihtiyaçlarınızda Dragon 11000 serisi konkasörler istediğiniz özellikleri barındırmaktadır. Hidrolik ayarlı çelik kırıcı mekanizmaları çok zor kırılan materyalleri bile kolaylıkla un ufak etmektedir.

Dragon konkasör modellerinin mobil olanlarının kolay kurulması ve yerinden sökülmesi için 4 adet hidrolikli ayak sistemi mevcuttur. Bu ayaklar kurulum aşamasından sonra ek iki adet ayak ile güçlendirilerek sadece 15 dakika gibi bir sürede kurulum gerçekleşmektedir. Tek bir kişinin kolayca kontrol edebildiği konkasörlerin çalışması da aynı şekilde tek bir kişi tarafından idare edilebilmektedir.