Dragon MakinaDragon Makina – Mobil ve Sabit Kırma eleme tesisleri Üretimi Öncüsü


Ülkemizin madencilik, inşaat, endüstriyel tesis ve makina üretimi konusunda öncü kuruluşu olan Dragon Makina 1979 yılında faaliyete başlamıştır. Dragon, şirketler topluluğu şeklinde faaliyetlerini sürdürmekte olup, üretim faaliyeleri DRAGON Makina Sanayi Ltd şti , pazarlama ve satış faaliyetleri ile yurtdışı temsilcilik hizmetlerini yine DRAGON Makina Sanayi Ltd şti. tarafından yürütülmektedir.Dragon’un standart üretim programı, inşaat, yol ve madencilik sektörlerini ilgilendiren makina ve tesisleri kapsamaktadır.Dragon’un üretim programında, tüm dizaynları kendisine ait ve aşağıda başlıklar halinde gösterilen yüzlerce makina çeşidi vardır

Mobil Konkasör ve Mobil Eleme Yıkama Tesisleri İmalatı

Çağdaş teknolojik gelişmelere uygun, TSE ve ISO 9001 normlarına uygun makina üretimi yapan kuruluşumuzun dinamik, tecrübeli, uzman teknik kadroya ve modern, geniş makina parkına sahiptir.Dragon ‘un bugüne kadar kazandığı güvenin oluşmasında kaliteli ürünlerinin yanında sağladığı satış sonrası servis ve sürekli yedek parça hizmetinin de büyük payı vardır. Yurtiçi satışlamız dışında, yürütülen yoğun ihracat faaliyetleri sonucu, Orta Doğu, Kuzey Afrika Ülkeleri, Rusya, Türki Cumhuriyetleri gibi birçok dış ülkeye yaklaşık 100 tesis ihraç edilmiştir.Dragon , üretim konusuyla ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu çözebilecek uzman,
Teknik kadroya, bilgi birikimine sahiptir. Bu kadro çağın teknolojik yeniliklerine uygun olarak etüd, proje, üretim, ve işletmeye alam safhalarında size yardımcı olmaya hazırdır.“Dragon” isminin iş hayatına girişinden, günümüze kadar geçen süre, yeniliklerini sürdürmekdedir..

Vizyonumuz 
Ürünlerimizin ve verdiğimiz hizmetin kalitesiyle Türkiye’de ve Dünyada kırma eleme tesisi alanında akla ilk gelen marka olmak. 

Misyonumuz 
35 yıllık gelenek olan “kaliteli ürün ve kaliteli hizmet” anlayışıyla,  müşterilerimizin yatırımlarının değerini arttırmak için hep daha fazla çalışmak ve Türkiye’nin kalkınmasında temel olan inşaat sektörünün vazgeçilmez tedarikçisi olmayı sürdürmektir.

 
Dragon Makina